Parafialny festyn rodzinny już w niedzielę

jpW niedziele 1 maja o godz 17.30 na boisku Ośrodka Szkolno – Wychowawczego rozpocznieniemy parafialny festyn rodzinny.  Razem w wspólnocie parafialnej wyrazimy  wdzięczność Bogu za pontyfikat i beatyfikacje nowego Sługi Bożego Jana Pawła II. W ten dzień nie będzie mszy św. o godzinie 11.30 natomiast zostanie odprawiona dodtakowa msza o godzinie 16.00. Zapraszamy serdecznie wszytskich parafian do udziału w festynie składając w ten sposób hołd już niebawem błogosławionemu Janowi Pawłowi II.

Program festynu:

  • 17.30 – Rozpoczęcie festynu, formowanie serca z przyniesionych kwiatów przez parafian,
  • 18.00 – Nabożeństwo majowe ( boisko OSW),
  • 18.30 – Rodzinny konkurs wiedzy o Janie Pawle II,
  • prezentacja talentów artystycznych,
  • wspólny śpiew ulubionych piosenek Jana Pawła II,
  • kącik plastyczny dla maluchów,
  • 21.00 – Apel Jasnogórki,
  • Wypuszczenie lampionów,
  • 22.00 – Zakończenie festynuW trakcie trwania festynu darmowa kawa, herbata, ciasto, grochówka, bigos i słodka niespodzianka.

TVP1 planuje na 30 kwietnia i 1 maja emisję na żywo specjalnych bloków programowych pod wspólnym tytułem „Jestem z Wami – Beatyfikacja Jana Pawła II”. Studia plenerowe TVP1 będą zlokalizowane w miejscach bliskich Janowi Pawłowi II: Watykanie, Wadowicach, Krakowie (m.in. w Łagiewnikach), Zakopanem oraz w Warszawie przy Świątyni Opatrzności Bożej. Jedynka zaprezentuje m.in. wspomnienia kard. Amato i kard. Bertone, którzy jedynie dla Jedynki zgodzili się na nagranie swoich refleksji. Wśród gości programu będą również koledzy Karola Wojtyły z czasów szkolnych
Szczegółowy plan audycji

za mediafm.net

Leave a Reply