Parafialny festyn rodzinny już 3 maja

festyn rodzinny - miniatura Rok temu świętowaliśmy beatyfikację sługi Bożego Jana Pawła II. Modlitwie towarzyszył parafialny festyn rodzinny. Pragniemy nawiązać do tych wydarzeń z przed roku. W Uroczystość NMP Królowej Polski – Patronki naszej Ojczyzny, o godz. 10,oo, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Na Mszy zostaną wniesione uroczyście do kościoła relikwie Bł. JP II. Dopołudniową cześć uroczystości zakończymy przejściem pod Pomnik i złożeniem kwiatów.

festyn rodzinny - bannerPo południu zapraszamy na dalszą część świętowania w ramach Parafialnego Festynu Rodzinnego. Hasłem tegorocznego festynu są słowa „Kościół jest naszym domem”. Festyn odbędzie się na dziedzińcu OSW i rozpocznie się od godz. 17,oo wspólnym budowaniem kościoła z przyniesionych cegiełek (karty A6 z wypisanymi imionami rodziny). W programie również Nabożeństwo Majowe, żywa lekcja historii i część biesiadna festynu (gry, zabawy, grill, słodkości, przejazdy zaprzęgiem konnym, prezentacja sprzętu lotniczego). Zakończymy Apelem Maryjnym o godz. 21,oo. Serdecznie zapraszamy.

Leave a Reply