Parafialny Festyn Rodzinny

festyn_plakatZbliża się miesiąc maj. Tradycyjnie już zapraszamy na Parafialny Festy­n Rodzinny. Hasłem tegorocznego festynu są słowa „Rodzina środowiskiem wiary”. Festyn odbędzie się na dziedzińcu OSW i rozpocznie się od godz. 17,oo wspólnym układaniem serca z kwiatów dla Maryi i tworzeniem
PARAFIALNEJ BIBLII RODZINNEJ (Wpisujemy lub wklejamy do przygotowanej księgi jedno, ulubione
zdanie z Pisma Św. podpisane przez rodzinę).

W programie dalej: Nabożeństwo majowe, bieg rodzinny (biegnie rodzic z dzieckiem, trasa około 1 km, zapisy w Kancelarii albo w zakrystii do 23 kwietnia), wspólne śpiewnie pieśni patriotycznych, lekcja historii i przejście nowo powstałym „Szlakiem świątyń kłeckich”, część biesiadna festynu (gry, zabawy, grill, słodkości, przejażdżki…, prezentacja motorów).

cegielkaNa zakończenie losowanie nagrody głównej. Na naszym festynie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi wszystko jest za darmo. Aby zdobyć fundusze na festyn będziemy od przyszłej niedzieli rozprowadzać cegiełki w cenie 5 zł. Podpisane cegiełki (Imię, nazwisko i adres), w czasie festynu będzie można wrzucić do urny i zostanie wylosowana nagroda. Nagrodą jest pielgrzymka do Wilna dla 2 osób. Zakończymy Apelem Maryjnym o godz. 21,00. Ser­decznie zapraszamy i na festyn i do jego współorganizowania. Mile widziana każda pomoc, pomysł i wsparcie.

Leave a Reply