Parafialna wycieczka do Warszawy i Rostkowa

W dniach od 30.04 – 02.05.2018r. planowana jest parafialna wycieczka do Warszawy. W programie zwiedzanie m.in. Katedry św. Jana Chrzciciela, Świątyni Opatrzności Bożej, Parku Łazienkowskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarza Powązkowskiego, Muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki oraz Rostkowa – rodzinnej miejscowości św. Stanisława Kostki. Koszt wyjazdu to 450 zł., wstępne zapisy w Zakrystii. Zapraszamy do udziału w wyjeździe.

RAMOWY PLAN WYJAZDU

(może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora wycieczki oraz przewodnika !!!)

30.04.2018r Zwiedzanie z przewodnikiem: Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Mały Rynek, Warszawska Syrenka, Katedra Św. Jana Chrzciciela, Trakt Królewski, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, Świątynia Opatrzności Bożej, Park w Wilanowie, przejazd po zabytkowej Warszawie.
01.05.2018r Zwiedzanie z przewodnikiem: Park Łazienkowski – Belweder, pomnik Fryderyka Chopina, Teatr Królewski i stara Oranżeria, Pałac na Wyspie, Podchorążówka, Pałac Myśliwiecki, Amfiteatr, Pałac Kultury i Nauki – wjazd na XXX piętro – taras widokowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarz Powązkowski.
02.05.2018r. Kościół Św. Stanisłąwa Kostki w Warszawie – miejsce posługi bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, czas wolny na Krakowskim Przedmieściu, Rostkowo – rodzinna miejscowość Św. Stanisława Kostki, zwiedzanie kościoła