Parafialna pielgrzymka do Częstochowy

W niedzielę 6 października odbędzie się archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę, której celem jest zaproszenie do archidiecezji gnieźnieńskiej Matki Bożej w kopii Jej cudownego Wizerunku. Będzie on peregrynował po naszych parafiach, klasztorach i domach zakonnych od października 2020 do sierpnia 2021 roku.

Wyjazd z Kłecka godz. 13.30

Spotkanie Jasnej Górze rozpocznie się o godzinie 19.00 konferencją tematyczną. O 21.00 pielgrzymi wezmą udział w Apelu Jasnogórskim pod przewodnictwem Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka. Po apelu ok. godziny 21.30 rozpocznie się czuwanie z rozważaniami różańcowymi. Czuwanie potrwa do północy, kiedy rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem i z homilią Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka. Zakończenie zaplanowano na godzinę 1.30.

zapisy w biurze parafialnym i zakrystii