PACZKA DLA UKRAINY

Nasza parafia przyłączyła się do kolejnej inicjatywy organizowanej przez Caritas. Akcja „PACZKA DLA UKRAINY” – to pomoc dla potrzebujących w Ukrainie, poprzez zaopatrzenie ich w żywność i inne niezbędne produkty. Przygotowanie takiej paczki, to tygodniowa pomoc dla kilkuosobowej rodziny.

Na czym polega akcja „PACZKA DLA UKRAINY”? Parafia otrzymała dedykowane kartony, w które będą pakowane produkty. Kartony zostały wyłożone w Kaplicy Matki Bożej, a każdy kto chciałby się włączyć w tą inicjatywę może pobrać karton i uzupełnić go odpowiednimi artykułami. Sugerowana lista zakupów znajduje się, w każdym z kartonów. Należy pamiętać, że tylko tymi artykułami można uzupełnić paczkę. Paczka powinna być pełna, ale nie zamknięta, będzie bowiem weryfikowana. Waga nie może przekroczyć 18 kg. Wypełnione kartony prosimy składać w Kaplicy Matki Bożej.

Więcej informacji można uzyskać klikając na poniższy link:

https://caritas.gniezno.pl/index.php/2022/03/22/zrob-paczke-dla-ukrainy/

Lista zakupów: Sugerowana lista zakupów