Ostatni etap

Dziś, oprócz tradycyjnej modlitwy o deszcz i w intencji mieszkańców, modliliśmy się również za wszystkie Mamy — te żyjące i te, które już odeszły. Bo dla każdego z nas słowo „Mama” jest ponad wszystkimi słowami i godnościami, jest ponad wszystko. Mama jest zawsze — w chwilach radości i szczęścia, ale także wtedy, gdy pojawiają się łzy, problemy i trudności. Po wspólnej modlitwie zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek i kawę. Dziękujemy za tak miłe i serdeczne przyjęcie.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom poszczególnych wiosek za wspólną modlitwę, uśmiech oraz ciepłe przyjęcie podczas naszych tegorocznych wyjazdów.
Dziękujemy również wszystkim osobom, które pomagały nam w organizacji i uczestniczyły we wszystkich tegorocznych wyprawach rowerowych.