Ogłoszenia parafialne

1. Dziś, w naszym mieście, kolejna akcja krwiodawstwa. „Krwiobus”, w którym będzie można oddawać krew zaparkuje o godz. 8,3o przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Akcja potrwa do godz. 13,3o. Zachęcamy do oddania Kri i podzielenia się życiem.

2. Dziś na Mszy o godz. 11,3o, rocznica Pierwszej komunii Św. dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Św.

3. W czwartek, od godz. 17,oo adoracja Najświętszego Sakramentu – serdecznie zapraszamy.

4. W piątek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Będziemy słuchać Słowa Bożego w wykonaniu uczniów ZSzP w Kłecku.

5. Wczoraj w katedrze gnieźnieńskiej bp. Radosław Orchowicz pobłogosławił do sprawowania funkcji ceremoniarza naszych lektorów Jakuba Maciuszka i Radosława Woźniaka oraz do sprawowania funkcji lektora naszych ministrantów: Kacpra Korobacza, Fabiana Łagodę, Rafała Miedzianowskiego i Kacpra Pacześnego. Nowym ceremoniarzom i lektorom gratulujemy. Dziękujemy też wszystkim, którzy w Wielkim Poście prowadzili Szkołę Lektora: homilecie ks. dr. Remigiuszowi Malewiczowi, poloniście Pani Kamili Kozickiej i dziennikarzowi Pani Anecie Piechowiak.

6. Młodzież zapraszamy na wyjazd na Spotkanie Młodych Lednica, które odbędzie się w sobotę 4 czerwca. Informacje i zapisy u ks. Adama.

7. Trwa miesiąc maj, nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17,3o. W środę nabożeństwo majowe o godz. 20,3o. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych przy krzyżach i figurach przydrożnych.

8. ZAPOWIEDZI:
    Michał Czajka st., wol., zam. w parafii tutejszej
    Bożena Giżycka st. wol. zam. w parafii tutejszej z. 1

1. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze o krytyce jaka spada na papieża Franciszka, o nowych świętych, którzy będą kanonizowani 15 maja, w Rzymie i wiele innych ciekawych artykułów.

2. Życzymy miłej niedzieli błogosławieństwa na kolejny tydzień i zapraszamy na nabożeństwa majowe

Szczęść Boże – duszpasterze