Ogłoszenia parafialne

 1. Dziś, przypada 40 rocznica święceń kapłańskich ks. Proboszcza. O godz. 18,oo zostanie odprawiona Msza, która będzie okazją do dziękczynienia i modlitwy o nowe powołania. Po Mszy zapraszamy wszystkich na spotkanie i poczęstunek w ogrodzie plebani. Zakończymy nabożeństwem majowym i apelem przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej.

 2. Próba przed bierzmowaniem we wtorek i niedzielę, 4 czerwca po wieczornych Mszach Świętych. W piątek spowiedź przed bierzmowaniem. Próba niedzielna razem ze świadkami bierzmowania.

 3. W środę wymiana tajemnic różańcowych oraz modlitwa w intencji Radia Maryja, a w czwartek, modlitwa w intencji powołań – ofiary zbierane w te dni przeznaczone są na wspieranie tych dzieł. W czwartek, od godz. 17,oo adoracja Najświętszego Sakramentu

 4. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 16,oo.

 5. W piątek, odwiedzimy chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną.

 6. W najbliższą sobotę, Nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca – Msza godz. 7,oo a po niej modlitwa różańcowa.

 7. W sobotę wyjazd na Lednicę. Zbiórka o godzinie 8,1o na Rynku. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy do wtorku u ks. Adama. W zakrystii można pobrać formularz zgłoszeniowy. Koszt: 40 zł.

 8. W przyszłą niedzielę, przed kościołem, zbiórka do puszek, na dzieła charytatywne realizowane przez PZC.

 9. W przyszła niedzielę, kolejna akcja honorowego krwiodawstwa a naszym mieście. Punkt będzie czynny w Domu Kultury od godz. 9,oo do 13,oo.

 10. Kończy się miesiąc maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17,3o. W środę ostatnie „Majowe” przy kapliczce M.B. Fatimskiej, o godz. 20,3o, zakończone apelem i śpiewem pieśni maryjnych.

 11. Rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Jezusowemu. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy, a w soboty i niedziele piętnaście minut, przed wieczorną Mszą.

 12. ZAPOWIEDZI:
  Marcin Koronka st., wol., zam. w parafii tutejszej
  Alicja Bereźnicka st., wol., zam. w par. w Popowie Ignacewie z. 1
  Kacper Kwapiszewski st., wol., zam. w parafii tutejszej
  Julia Trzosek st., wol., zam., w par. w Sławnie z. 3

 1. Życzymy miłej niedzieli błogosławieństwa na cały tydzień. Zapraszamy na nabożeństwa majowe.

                 Szczęść Boże – duszpasterze

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku Śp. Gabrielę Mikołajczak i śp. Irenę Jankowską. Wieczny odpoczynek…