Ogłoszenia parafialne

 1. Trwa peregrynacja RODZINNEGO obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Obraz powróci do kościoła w pierwszą niedzielę października i na Mszy o godz. 10,oo zostanie przekazany mieszkańcom Gorzuchowa i Charbowa. Rodziny, które chcą przyjąć obraz pod swój dach prosimy o wpisanie się na listę.

 2. W czwartek, od godz. 17,oo adoracja Najświętszego Sakramentu.

 3. Spotkania młodych:
  – w środę, po Mszy Młodzieżowy Krąg Biblijny.
  – w piątek, spotkanie KSM-u. Rozpoczynamy Mszą o 18,oo.

 1. Próba chórku Aniołki św. Jadwigi w czwartek o 16,3o na salce.

 2. W sobotę, 1 października, o godz. 10,oo rozpocznie się w Kłecku, Kurs Przedmałżeński dla dekanatu kłeckiego. Trwać będzie do 5 listopada – w soboty po dwie katechezy na każdym spotkaniu. Zapisy za pośrednictwem strony internetowej: https://narzeczeni.archidiecezja.pl/

 1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15,oo Msza Św. dla rodzin dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Na Mszy poświęcimy dzieciom różańce.

 2. W przyszłą niedzielę, rozpoczniemy kolejny miesiąc naszej parafialnej nowenny po nawiedzeniu. Tematem i treścią naszych modlitw będzie młodzież – „Młodzież DZIŚ Kościoła” o czym w przyszłą niedzielę będzie mówił ks. Michał Bubacz – diecezjalny duszpasterz młodzieży.

 3. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową. Różaniec święty:
  – dla dzieci w środę, czwartek i piątek o 16,3o,
  – dla dorosłych codziennie o godz. 17,3o.
  – dla młodzież – w piątki o godz. 19,3o

 1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na Msze o godz. 18,oo. Po Mszy kolejne spotkanie formacyjne.

 2. W przyszłą niedzielę, przed kościołem, Panie z PZC zbierać będą ofiary, cele realizowane w parafii.

 3. Od poniedziałku, w Kancelarii Parafialnej przyjmujemy rezerwacje terminów Mszy Św. na pierwsze półrocze.

 4. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego, a w nim jak zwykle szereg ciekawych artykułów.

 5. Życzymy miłej niedzieli i błogosławieństwa na cały tydzień.

                         Szczęść Boże – duszpasterze

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Wojciecha Kotońskiego i śp. Annę Ratajczyk. W tym tygodniu, we wtorek, o godz. 11,oo pogrzeb śp. Leona Kurowskiego. Wieczny odpoczynek….