Odpust ku czci Św. Wojciecha – diecezjalne święto Młodych

W związku ze zbliżającymi się uroczystościami odpustowymi ku czci św. Wojciecha, głównego patrona naszej diecezji, parafia organizuje rowerową pielgrzymkę Młodych do Grobu św. Wojciecha. Od zeszłego roku jest ona przeżywana jako Diecezjalne Święto Młodych AG. Tegoroczne świętowanie przeżywać będziemy pod hasłem: „PEŁNI WESELA I DUCHA ŚWIĘTEGO” razem z osobami niepełnosprawnymi i ich przyjaciółmi. W programie oprócz wspólnej modlitwy i Eucharystii przewidziane są także warsztaty, piknik oraz koncert. Pośród zaproszonych gości są m.in. piosenkarka Monika Kuszyńska, drużyna koszykarzy na wózkach, Siostry Dominikanki z Mielżyna, Wspólnota Wiara i Światło. Wyjazd w sobotę 28 kwietnia ok. godz. 7.30, a powrót w godzinach wieczornych. Zapisy po Mszy św. w zakrystii lub u ks. Bartosza.