O Maryjo – żegnamy Cię!!!

NIGDYM JA CIEBIE, LUDU, NIE RZUCIŁA!!!

Dobiegł końca wyjątkowy czas, gdy przez jeden dzień Kłecko mogliśmy nazwać małą Jasną Górą. Pożegnanie Matki Bożej rozpoczęliśmy o 15:30 w kościele ostatnią Eucharystią przed Jej obliczem. Mszy Świętej przewodniczył ks. infułat Bogdan Czyżewski, który wygłosił też Słowo Boże. Na zakończenie liturgii nastąpił moment oddania się Matce Bożej, osób które przez minione 33 dni przeżywały rekolekcje Oddanie 33

Msza dziękczynna stanowi tylko pierwszy etap w podążaniu za Maryją. Teraz czeka nas nowenna, która będzie owocem tego Nawiedzenia. Natomiast  jesienią są plany, że  Ikona Matki Bożej będzie peregrynowała od domu do domu po całej naszej parafii. 

Zapraszamy wszystkich na niedzielną Eucharystię gdzie podsumujemy ten święty czas nawiedzenia. 

Dziękujemy za ten wspaniały czas, którego mogliśmy doświadczyć, czas gdy mogliśmy spojrzeć Maryi w oczy i powiedzieć PROSZĘ I DZIĘKUJĘ. Dziękujemy wszystkim za przybranie ulic, domów, za tak liczne przybycie na powitanie, za obecność podczas Mszy Świętych, nabożeństw oraz nocnego czuwania. 

Film z przyjazdu Matki Bożej oraz więcej zdjęć za kilka dni, po uporaniu się z problemami technicznymi na stronie i naszym parafialnym Facebooku.