„Nowicjusze” w szeregach LSO [zdjęcia]

DSCN5806W Niedzielę Dziękczynienia (5 czerwca) w naszej wspólnocie odbyła się uroczystość przyjęcia nowych ministrantów i kandydatów na ministranta. Po kilkumiesięcznych przygotowaniach mamy dwóch nowych ministrantów oraz okres przygotowania rozpoczęło czterech kandydatów. Kto to jest? Zobacz sam…

DSCN5778Ks. kan. Mirosław Kędzierski przyjął do LSO kolejne grono „nowicjuszy”. Po wstępnym czasie przygotowania do szeregów ministranckich dołączyło dwóch chłopców. Jest to Dawid Owczarzak z Kłecka oraz Dominik Woźniak z Wilkowyji.

Od dzisiejszej niedzieli swój okres próbny – kandydaturę – rozpoczęła czwórka chłopców, którzy będą przez kolejne miesiące formowani przez ks. Damiana i pozostałych ministrantów do Służby Bożej. Nasi kandydaci to: Patryk Urbaniak, Filip Alamenciak, Maciej Dąbrowski (wszyscy z Kłecka) oraz Nikodem Plewa (Polska Wieś).

DSCN5771Dziękujmy Bogu i wychwalajmy Jego święte Imię za to, że powiększyło się grono służących Panu w Jego świątyni. Nowych ministrantów i kandydatów wspierajmy modlitwą i otaczajmy wdzięczną opieką. Miłosiernemu Bogu polecajmy również ich rodziców, rodzeństwo i bliskich; niech zawsze towarzyszy im Boże błogosławieństwo!

Leave a Reply