Nie bój się…

Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus.

ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ OSOBIŚCIE W DUCHOWĄ ADOPCJE DZIECKA POCZĘTEGO OD 25 MARCA DO 25 GRUDNIA 2021 ROKU

Duchowa adopcja to modlitwa w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki lub narażonego na inne niebezpieczeństwo. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej – radosnej, bolesnej lub chwalebnej (Ojcze Nasz i 10 Zdrowaś Mario) oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Do modlitwy można dołączyć dowolnie wybrane postanowienia.
Duchową adopcję może podjąć każdy. Poprzedza ją przyrzeczenie, które składa się np. w swojej parafii. Można również podjąć duchową adopcję prywatnie. Świat mediów społecznościowych daje nam możliwość podjęcia takiej adopcji również za pomocą aplikacji na telefony komórkowe.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.malipomocnicyboga

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.abksolutions.adoptujzycie

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.powerbankforlife

Zapraszamy do OSOBISTEGO przystąpienia do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Z racji zaistniałego niebezpieczeństwa związanego z pandemią i związanymi z nią obostrzeniami zachęcamy do tego, aby takie przyrzeczenie i postanowienie podjąć samodzielnie w domu.

TEKST CODZIENNEJ MODLITWY “PANIE JEZU”

Panie Jezu za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem świętego Józefa, “Człowieka Zawierzenia”, który opiekował się Tobą po urodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady i które duchowo adoptowałem. Proszę, daj rodzicom tego dziecka miłość i odwagę, aby zachowali je przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.