Montaż witraży zakończony!

Dzisiaj w naszej świątyni parafialnej zostały zamontowane długo wyczekiwane witraże. Możemy zatem z radością stwierdzić, iż wszystkie okna naszej świątyni zostały już ,,przyozdobione”. Zainstalowane witraże przedstawiają postacie trzech wielkich męczenników – niezłomnych świadków wiary z XX wieku chrześcijaństwa, są nimi: bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, bł. Ks. Bp Michał Kozal i bł. Karolina Kózkówna. Niech nowe witraże, które dodają blasku naszemu kościołowi, nie tylko cieszą oko, przywołują na myśl mężnych wyznawców Chrystusa, ale również motywują do podjęcia takiego trudu pracy nad sobą, który zaowocuje świętym życiem. Oby blask Bożego światła, który przenikał życie błogosławionych i świętych ukazanych na witrażach naszej świątyni, przenikał także przez każdego z nas i opromieniał naszą codzienność.