Młodzi w Gnieźnie

„Bóg jest większy niż nasze marzenia”. – M. Bukowski

W sobotę 18 września w Gnieźnie, Archidiecezja Gnieźnieńska dziękowała za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Tego dnia przypadało też wspomnienie patrona młodych św. Stanisława Kostki. Do Gniezna zjechały grupy młodzieży z różnych stron naszej archidiecezji. Naszą parafię reprezentowała grupa młodych ludzi wraz z ks. Adamem. Zaczęło się od spotkań w gnieźnieńskich kościołach, gdzie młodzież rozwiązywała zadania, które doprowadziły ich do kościoła ojców Franciszkanów – do Matki Bożej Pocieszenia Pani Gniezna. Tam wszystkich powitał Prymas Polski abp Wojciech Polak. Wszyscy wzięli udział w Mszy Świętej, a po obiedzie w ogrodach domu prymasowskiego udali się w drogę powrotną do Kłecka.

Za zdjęcia dziękujemy p. Jagodzie i Jakubowi.