Młodzi przełamali się opłatkiem

Róbcie to co Bóg wam każe, a będziecie szczęśliwi.

W piątek, 23 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe duszpasterstwa młodzieży w naszej parafii, które rozpoczęło się Mszą Świętą. Opiekun młodzieży – ks. Adam mówił podczas kazania, aby nie patrzyli na innych tylko robili to, co Bóg im każe, a będą szczęśliwi. Powinni zawsze płynąć pod prąd, bo płynięcie z prądem to, pójście na łatwiznę.

Rok 2022 dla młodych z duszpasterstwa okazał się bardzo pracowity, ale bogaty w wydarzenia. Synod Młodych, Drogi Krzyżowe, Nawiedzenie Matki Bożej to tylko nieliczne z wielu cennych momentów zapisanych w sercach młodzieży. Bo modlitwa, praca i zabawa to cechy charakterystyczne dla KDM i KSM z Kłecka.

Na spotkaniu ks. kan. Mirosław Kędzierski podziękował za ich wkład w życie wspólnoty parafialnej. To co robią jest piękne i pokazuje ich więź z Panem Jezusem.

Młodzieży życzymy radości z tego, co robią dla Pana!!!