Młodzi misjonarze w naszej parafii.

DSC00622W niedzielę (19.04) gościliśmy w naszej parafii grupę młodych misjonarzy – studentów z Poznania. Należą oni do Diakoni Misyjnej Ruchu Światło Życie i byli już w naszej parafii w sierpniu ubiegłego roku przygotowując się do wyjazdu na wolontariat misyjny w Ugandzie, w ośrodku dla dzieci osieroconych. 

Na każdej Mszy Świętej dzielili się swoimi przeżyciami i doświadczeniem z pracy misyjnej. O godzinie 15 została odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia, po której można było zobaczyć zdjęcia i filmy z pobyty w Ugandzie. Mogliśmy zobaczyć jak wygląda Kościół misyjny. Studentami, którzy odwiedzili naszą parafię byli: Kasia – studentka architektury na ASP, Agnieszka – studentka teologi na UAM, Marta – studentka UEP, oraz Tymoteusz – absolwent UM w Poznaniu.

Strona gdzie można zobaczyć zdjęcia i poczytać o pobycie misjonarzy w Ugandzie https://misjauganda.wordpress.com

Leave a Reply