Lato, lato, lato czeka…

Wakacje z Jezusem o tym pamiętać muszę.

Tym hasłem dzieci z naszej szkoły kończyły rok szkolny i zaczynały wakacje. Dziesięć miesięcy wytężonej nauki, zdobywania wiedzy o świecie, człowieku i Bogu minęło bardzo szybko. Ponownie nastał czas upragnionego wypoczynku i regeneracji. Z radością, i wdzięcznością za łaskę minionego czasu, uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się w świątyni, aby razem z Bogiem zamknąć i podsumować kolejny etap swojego życia. Obok dziękczynienia nie zabrakło również prośby o to, aby czas wakacyjnej beztroski był dobrym i Bożym, aby był to czas dobrze wykorzystany, a nie zmarnowany. Oby Pan Bóg i tym razem spojrzał na nas swym ,,łaskawym okiem”, byśmy spotykając się razem we wrześniu mogli znowu bez wstydu powiedzieć: to był dobry czas!

Zdjęcia i tekst: p. Ilona Urban, p. Ewa Stachowiak