Króluj nam Chryste! [zdjęcia]

DSCN2289Niedziela 4 października okazała się wyjątkowa. Liturgia Słowa Bożego skupia się na temacie rodziny. Tej niedzieli w Rzymie rozpoczął się też Synod, który ma pochylić się nad tym tematem. W Kłecku natomiast powiększyła się rodzina Liturgicznej Służby Ołtarza. Na Mszy św. o godzinie 11.30 ks. Mirosław Kędzierski (proboszcz) przyjął dwóch nowych kandydatów – Dawida Owczarzaka i Dominika Woźniaka.

DSCN2277Po półrocznym przypatrywaniu się młodym chłopcom, wspólnota parafialna z wielką radością przyjęła dwóch chłopców, którzy służyć Panu Jezusowi w szeregach ministrantów. Obaj młodzieńcy przez pól roku okazali się sumiennością i pracowitością. Uczestnicząc w zbiórkach doskonalą się w pięknym służeniu. Pomagają im w tym ks. Damian (opiekun LSO) oraz starsi ministranci, którzy dzielą się już zdobytym przez lata doświadczeniem.

Dziękujemy Panu Bogu za to,  że powołuje do zobowiązującej posługi ministranta młodych i odważnych chłopców. Dawidowi i Dominikowi życzymy radości ze służby w naszym kościele oraz niegasnącego ducha. My jako wspólnota obiecujemy modlić się za wszystkie grupy duszpasterskie w naszej parafii.

Leave a Reply