Kolędowanie z „Aniołkami św. Jadwigi”

„Śpiewać pięknie Bogu, to znaczy śpiewać z radością. Co znaczy śpiewać z radością? Znaczy to, aby rozumieć, że nie można wyrazić słowami tego, co śpiewa się sercem”. – Święty Augustyn

Gdybyśmy mieli wymienić nasze skojarzenia dotyczące tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych, obok wieczerzy wigilijnej, opłatka i prezentów, na pewno byśmy wymienili śpiewanie kolęd. Nie mogło więc zabraknąć wspólnego kolędowania przy żłóbku. W tym roku spontanie kolędowe swoim śpiewem uświetniły dzieci z zespołu „Aniołki św. Jadwigi”, który działa przy naszej parafii.
Spotkanie połączone było z nagrodzeniem tych wszystkich, którzy swoje wędrowanie do żłóbka, zaczęli już na początku grudnia. Skromne upominki otrzymali wszyscy, którzy gorliwie uczestniczyli w Mszach Świętych Roratnich. Upominki zostały przygotowane przez Parafialny Zespół Caritas. Za wspólne spotkania dzieciom, rodzicom i dorosłym pięknie DZIĘKUJEMY!