Kolędowanie przy żłóbku

„Śpiew jest odpoczynkiem dla duszy i początkiem pokoju. Uspokaja tumult i wzburzenie myśli, uśmierza gniew. Przygotowuje ludzi do miłości, łączy odstępców, godzi wrogów”. – św. Bazyli Wielki

Mimo zimna i padającego deszczu, w niedzielne popołudnie, w naszej świątyni rozbrzmiewał śpiew kolęd. Dzieci wraz z rodzinami przyszły pośpiewać małemu Jezusowi. Spotkanie poprowadził ks. Adam. Kolędowanie połączone było z nagrodzeniem tych wszystkich, którzy swoje wędrowanie do żłóbka, zaczęli już na przełomie listopada i grudnia. Skromne upominki otrzymali wszyscy, którzy gorliwie uczestniczyli w Mszach Świętych roratnich. Dziękujemy dzieciom ze scholii Aniołków św. Jadwigi, które pomagały wszystkim we wspólnym śpiewaniu. Nagrodzonym gratulujemy wytrwałości w codziennym rannym wstawaniu i zapraszamy już za rok.