Kłecko na ŚDM w Krakowie #1 [zdjęcia]

DSCN9967Od poniedziałku rana nasza grupa młodzieży z parafii i dekanatu przebywa na ŚDM 2016 w Krakowie. Przez dwa lata wspólnie przygotowywali się na przyjęcie młodych zza granicy, a teraz sami uczestniczą w centralnych wydarzeniach. Dużo można było by pisać, dużo opowiadać. To, co się dzieje na miejscu przechodzi ludzkie wyobrażenia. Młodzi, silni, potencjał Kościoła zgromadził się w mieście św. Jana Pawła II.

Kochani parafianie! Już namiastkę tej atmosfery mogliście zobaczyć na ekranach telewizji. Nie mamy czasu pisać długich wywodów. Trzeba było się z nami zabrać do Krakowa i przeżywać to, co my przeżywamy… Teraz mówią o nas takie stacje telewizji jak: Trwam, TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN 24, TVP Info i wiele innych zagranicznych stacji. Młodzi, piękni i silni pozdrawiają!!! Kłecko górą!!!

Leave a Reply