Kłecko na ŚDM 2016 w Krakowie #2 [zdjęcia]

DSCN9988Czwartek 28 lipca to kolejny dzień naszej ekipy w Krakowie. Przeżyć wiele… Od rana nasza młodzież pod opieką duchowieństwa – ks. Damiana, s. Doroty i s. Wenancji udała się do Łagiewnik w pielgrzymce do św. s. Faustyny Kowalskiej. Był to czas refleksji i modlitwy… Tłumy młodych z całego świata pielgrzymują właśnie do sekretarki Bożego Miłosierdzia.

Drugą część dnia młodzież spędziła na Błoniach po dwugodzinnej przeprawie wszystkimi możliwymi środkami transportu. Mieli okazję zobaczyć przejazd Ojca Świętego tramwajem. Samo spotkanie wydawało się niesamowite. Atmosfera udzielała się każdemu… Spotkanie z papieżem i jego słowa… Oczywiście słowa papieża były adekwatne do stanu rzeczywistości. Wielokrotnie już zaznaczał wśród młodych ks. Damian, że czasem „młodzi wyglądają jak emeryci – zmęczeni, ponurzy i bez uśmiech na twarzy, bez mocy do działania”. A więc do roboty młodzi! Do roboty!

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć z pobytu młodych w Krakowie na ŚDM 2016. Jest moc.

Ps. Podobno wczoraj mieliśmy gwiazdy w telewizji…

Leave a Reply