KDM i LSO- dziękują!

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie. -JPII

Jak już większość wie – dobiegł końca remont naszej nowej salki.
Chcemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w prace modernizacyjne, projekt, wystrój i wyposażenie, a było tych osób bardzo wiele. Dziękujemy elektrykom i budowlańcom, zwłaszcza firmom Pana Szyszko i Pana Kusego. Zwłaszcza Panu Krzysztofowi Kusemu, który okazał nam wiele serca. Dziękujemy ofiarodawcom, sponsorom i rodzicom ministrantów za wsparcie i też jednemu rodzicowi za wyposażenie kuchni w naczynia. Dziękujemy Pani Projektantce, skręcającym meble, Paniom sprzątającym po remoncie, całej społeczności Przedszkola Akademia Małego Odkrywcy i Szkoły Branżowej w Kłecku! DZIĘKUJEMY!
Niech nowoczesna sala, poświęcona przez Księdza Prymasa, służy teraz nam wszystkim, a zwłaszcza ludziom młodym!
Ps. Pierwsze spotkania już za nami
Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości KDM i ks. Adama.