Jak budować udany związek – spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim w Gnieźnie

Zapraszamy na wykład dr inż. Jacka Pulikowskiego, ojca trójki dzieci, wykładowcy na Politechnice Poznańskiej i Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Wykład odbędzie się 24 listopada. Podczas spotkania omówione zostaną m.in.: źródła trudności w małżeństwie i sposoby ich przezwyciężania, różnice pomiędzy mężczyzną i kobietą oraz problemy z seksualnością.Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św. w katedrze gnieźnieńskiej. Po Eucharystii uczestnicy przejdą do auli gnieźnieńskiego seminarium duchownego, gdzie o godz. 19.00 odbędzie się wykład dr. Pulikowskiego. Prócz wspomnianych wyżej zagadnień poruszone zostaną także: odejście od świata wartości wyższych, niedorozwój osób, brak wzajemnego dowartościowania, problem teściów, nieumiejętność komunikowania się. Zachęcamy do udziału.

za ddmgniezno.pl

Leave a Reply