I Komunia Święta i Bierzmowanie w SOWS w Kłecku

Oto jest dzień, który dał nam Pan! Weselmy się, i radujmy się nim!

Maj miesiąc poświęcony Matce Bożej obfituje w naszej parafii w wiele wydarzeń. Do najważniejszych możemy zaliczyć I Komunię Świętą i Bierzmowanie. Po dzieciach i młodzieży z naszej parafii, do I Komunii Świętej i sakramentu bierzmowania przystąpili wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kłecku. W środę, 11 maja z rąk ks. kan. Mirosława Kędzierskiego, po raz pierwszy Jezusa do swojego serca przyjęło 15 dzieci. Było dużo radości i łzy wzruszenia. Sakramentu bierzmowania, w czwartek 12 maja, wychowankom ośrodka udzielił ks. bp Radosław Orchowicz. Świadkami tego wydarzenia byli najbliżsi, pracownicy szkoły oraz koleżanki i koledzy z klasy. Na uroczystość zostali zaproszeni księża proboszczowie z parafii, do których należą bierzmowani.

Dzieciom życzymy wytrwałości i umacniania wiary, miłości do Jezusa Eucharystycznego, a wszystkim, którzy przyjęli sakrament bierzmowania obfitości darów Ducha Świętego.

Za zdjęcia dziękujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Kłecku.