I Komunia Św. w naszej parafii

,,Uroczysty dzień Komunii jest największą mą radością ...” podczas uroczystej Eucharystii wyśpiewało 68 dzieci. To właśnie dzisiaj, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, gdy Chrystus tak wyraźnie wskazuje nam na niebo, jako cel naszego ziemskiego pielgrzymowania, dzieci naszej parafii po raz pierwszy przyjęły do swojego serca Komunię Św., Chleb Aniołów, Zadatek Przyszłej Chwały. Ten dzień jest zatem czasem wielkiej radości, nie tylko dzieci, ale również całej parafii, ponieważ wszyscy stajemy się świadkami wzrastania w wierze tych, którzy są przyszłością Kościoła oraz wypełniania się trudu przekazywania wiara przez rodziców swoim dzieciom. Niech ten dzień niezwykłych emocji, wzruszeń i przeżyć, rozpala zapał potrzebny nam wszystkim do podjęcia dalszego trudu wzrastania w miłości Bożej i wiernego kroczenia drogą zbawienia, zdobywania nieba.