Dziś Polska Wieś
Dzisiejsze rowerowe pielgrzymowanie zaprowadziło naszych parafian do Polskiej Wsi. Choć był to najkrótszy z dotychczasowych wyjazdów, nie zabrakło podczas niego serdecznej atmosfery i wspólnej modlitwy.
O godz. 19:00 razem z mieszkańcami odśpiewaliśmy Litanię Loretańską oraz odmówiliśmy dziesiątkę różańca w intencji wszystkich mieszkańców Polskiej Wsi. Po zakończeniu nabożeństwa wykonano pamiątkowe zdjęcie, a następnie Pani Sołtys Kamila Kozicka zaprosiła wszystkich uczestników na pyszne kiełbaski z ogniska i ciepłą kawę. Serdecznie dziękujemy gospodarzom Polskiej Wsi za ciepłe przyjęcie, gościnność oraz wspólnie spędzony czas.






















