Dzieci u Maryi

Królowo Rodzin – módl się za nami.

W samo południe nasz kościół wypełnił się dziećmi, które przyszły do Maryi swej Matki. W kościele zgromadziły się całe rodziny, w tym matki oczekujące potomstwa. Słowo do dzieci i ich rodziców skierował specjalnie zaproszony gość ks. Przemysław Robaszkiewicz, którego internetowe katechezy o Królowej Polski były częścią czerwcowego dnia skupienia w szkole. O śpiew w trakcie Eucharystii zadbały Aniołki św. Jadwigi. Po Mszy Świętej ogłoszono wyniki konkursu “Moja korona i sukienka dla Matki Bożej i Jej Syna”.

Na podium znalazły się:

  1. Rodzina Owczarzak
  2. Rodzina Mikito
  3. Rodzina Sołtys i Baumert

Dziś jeszcze przed nami:

13:30Msza św. dla młodzieżyzapraszamy wszystkich młodych: przygotowujących się do bierzmowania oraz tych, którzy przyjęli sakrament bierzmowania w tym roku (otrzymają tego dnia pamiątkę bierzmowania)
14:30 – Różaniec
15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:30 Msza dziękczynna za Nawiedzeniezapraszamy na tę Mszę także wszystkich, którzy przeżywali Rekolekcje Oddanie 33 (na zakończenie Mszy oddamy się Maryi)
16:30 – Procesja na rynek i pożegnanie Obrazu