Dzieci czytały Pismo Święte

W naszym domu nikt Biblii nigdy nie szukał, nigdy również nie słyszałem, aby ktokolwiek pytał, gdzie ona leży. Wiadomo było, że u dziadków na biurku, u nas na małym stoliku obok fotela, w którym wieczorami zwykł siadywać ojciec. – Roman Brandstaetter

W naszej parafii na początku 2022 roku podjęto inicjatywę przeczytania Pisma Świętego w rok. Codziennie na naszej stronie parafialnej i profilu na Facebooku publikujemy kolejne fragmenty Słowa Bożego. W tym roku, 1 maja, po raz piaty miało miejsce wydarzenie jakim jest Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Z lekkim opóźnieniem do tej inicjatywy przyłączyły się dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kłecku, które w dniu wczorajszym po Mszy Świętej wieczornej odczytały kilka fragmentów Pisma Świętego. Dziękujemy Pani Ilonie Urban i Pani Jolancie Dawidowicz za przygotowanie tego spotkania.