Dotarliśmy do Czech
Dzisiejszy rowerowy wyjazd był wyjątkowym czasem wspólnej modlitwy i integracji. W rowerowej pielgrzymce do wsi Czechy uczestniczyło 30 osób. Po dotarciu na miejsce, przy figurze Matki Bożej, wspólnie odmówiliśmy litanię, odśpiewaliśmy pieśni oraz odmówiliśmy dziesiątkę Różańca Świętego w podziękowaniu za opady i z prośbą o jeszcze odrobinę potrzebnego deszczu.
Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie, które będzie miłym wspomnieniem tego spotkania.
Serdecznie dziękujemy za gościnność, wspólnie spędzony czas oraz przepyszne słodkości.




























