Dobra żona? Dobry mąż?

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają i darzą przyjaźnią, (…) ożywiaj w nas miłość, przyjaźń i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężyć życiowe przeszkody.

 

Dziś 14 lutego, w naszym kościele parafialnym o godzinie 18:00, została odprawiona ostatnia Msza Święta Młodych, która zostaję zawieszona na okres Wielkiego Postu. Eucharystię odprawił i homilię wygłosił opiekun młodzieży w naszej parafii ks. Adam Piechowiak.

Była to, też okazja do modlitwy w intencji dobrej żony i dobrego męża, ponieważ dzisiaj „Walentynki” – Dzień Zakochanych. Po zakończeniu Mszy Świętej na wszystkich czekał słodki upominek, a Młodzi otrzymali zdrapki z zadaniami na Wielki Post.

Kochać to nie znaczy tylko wzdychać, marzyć, Kochać to nie znaczy wiecznie o kimś śnić, Kochać to znaczy komuś zawierzyć, Kochać to znaczy dla kogoś żyć!