Czy Kłecko ma szanse znaleźć się na Szlaku Piastowskim?

konferencjaspW piątek 9 listopada br. redaktorzy  portalu grodklecko.pl uczestniczyli w pierwszej międzyregionalnej konferencji nt. Szlaku Piastowskiego, która odbyła się w auli Kolegium Europejskiego w Gnieźnie. Konferencja nosiła tytuł „Szlak Piastowski” – aktualny stan, szansa na wykorzystanie jego potencjału turystycznego w perspektywie 2014 – 2020”. Na konferencji spotkali się przedstawiciele samorządów Województwa Wielkopolskiego i Kujawsko – Pomorskiego, osoby pracujące w branży turystycznej, muzealnicy, przewodnicy PTTK, osoby duchowne zarządzające zabytkowymi obiektami, pasjonaci turystyki oraz przedstawiciele mediów, łącznie ok. 160 osób. (Kłecka parafia jest właścicielem części gruntu na którym znajduje się kłeckie grodzisko) więcej

Leave a Reply