Czas ucieka, wieczność czeka!

image001 Jaki był miniony rok? Jaki będzie ten następny? To pytanie zadaje sobie każdy z nas w dzień nocy sylwestrowej. Dla jednych to wieczór hucznych zabaw do białego rana, dla innych chwila zadumy przed Bogiem, nad upływającym nieubłaganie czasem i nad wiecznością, do której jesteśmy powołani.

Tradycyjnie w ostatni dzień roku zgromadziliśmy się w naszej świątyni na Mszy Świętej dziękczynnej, którąDSC05756 koncelebrowali nasi duszpasterze. W nabożeństwie dziękczynnym składaliśmy Bogu dzięki za dar życia, za zdrowie, za łaski i dobrodziejstwa jakich doświadczyliśmy w minionym roku. Przepraszaliśmy też za zło, za grzechy jakie popełniliśmy a wszystko zakończyło wspólne wołanie: „Święty Boże, Święty Mocny, Święty a Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami.”

Podczas tej Mszy Świętej ks. kan. Mirosław Kędzierski przedstawił sprawozdanie z funkcjonowania naszej parafii w 2015 roku.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply