Coraz bliżej święta …

Coraz bliżej święta … ! Coraz częściej odczuwamy tę prawdę na własnej skórze! Nie muszą nam o tym przypominać media, które właściwie nieustannie swym jazgotem przypominają o tym, że weszliśmy w szalenie nerwowy okres naszego życia. Faktycznie, może się w nas rodzić pewne napięcie, bo jeszcze tyle spraw do załatwienie, jeszcze tyle rzeczy trzeba przygotować, tyle porządków przed nami … . Dzisiaj w naszej parafialnej świątyni gościliśmy wychowawców i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. hm. Zygmunta Imbierowicza w Kłecku, którzy przedstawioną jasełką, pomogli nam nie tylko wyrwać się z codziennej krzątaniny i zabiegania, lecz również przypomnieć, co tak na prawdę ważne jest w przeżywanym przez nas czasie Adwentu i nadchodzących świętach. Dziękujemy za to pełne zaangażowania przedstawienie i zwrócenie naszej uwagi na przychodzącego do nas Chrystusa. Obyśmy się z Nim nie rozminęli zapatrzeni w sprawy tego świata, ale spotkali Go, tam gdzie faktycznie jest – na rubieżach życia, codzienności i świata.