Co Piastowie jadali? Kuś, historia gorzuchowskich zielarek

plakatlargePortal grodklecko.pl zaprasza na kulinarny event organizowany pod hasłem „Co Piastowie jadali, gdy kartofli i pieprzu nie znali?”. Podczas spotkania będzie można nie tylko posłuchać o tym co stanowiło ditetę Piastów, ale także bezpłatnie spórbować piastowskich specjałów. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji m.in. stoisko edukacyjne przygotowane przez Dział edukacyjny Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Ponadto każdy uczestnik otrzyma upominek od firmy Prymat patrona całego wydarzenia.

Zapraszamy również do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę piastowską wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu gnieźnieńskiego. Nagrody w konkursie ufundowała firma Prymat. Regulamin oraz Karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

23 listopada 2013 Start godz. 15:00 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kłecku

17:00 – Premierowy pokaz filmu KUŚ, zaproszeni goście – SOSW Kłecko 18:00 – Premierowy pokaz filmu KUŚ, WSTĘP WOLNY – SOSW Kłecko 19:00 – Premierowy pokaz filmu KUŚ, WSTĘP WOLNY – SOSW Kłecko

 

Szczegółowe informacje na: grodklecko.pl, https://www.facebook.com/events/571071282958963/

Regulamin

Karta-zgloszenia

Plakat

Leave a Reply