Choinka Miłości po raz siódmy!!!

Wzorem lat ubiegłych nasza parafia wraz z Parafialnym Zespołem Caritas, bierze udział w dziele „Choinka Miłości”. Pomysłodawcą tej inicjatywy, był w 2014 roku ówczesny wikariusz ks. Damian Woźniak. To już siódma edycja tej niesamowitej akcji.

Po raz kolejny, akcją zostanie objęty Dom Pomocy Społecznej w Łopiennie. W minionych latach dzięki hojności parafian na twarzach obdarowanych zagościł uśmiech. Choinka przyozdobiona serduszkami tradycyjnie będzie ustawiona w kaplicy Matki Bożej. W tym roku na serduszku będzie się znajdować imię i informacja o czym marzy podopieczny lub czego potrzebuje. Jak co roku liczymy na otwartość serc, która wywoła radość w tym wyjątkowym czasie jakim są święta Bożego Narodzenia.

Gotową paczkę z dołączonym serduszkiem, będzie można składać w specjalnym koszu wystawionym przed ołtarzem Matki Bożej.