Choinka Miłości – 2022

,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

                                                                                                                                                                                  Jan Paweł II

Dziewiąta edycja akcji „Choinka Miłości” wystartowała!!!

Nasza parafia wraz z Parafialnym Zespołem Caritas, w tym roku objęła swoim patronatem Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu prowadzony przez Siostry Serafitki. Przyozdobiona serduszkami choinka, na których znajdziemy imię dziecka, tradycyjnie stoi w kaplicy Matki Bożej. Jak to działa? Wystarczy zabrać serduszko i zorganizować paczkę świąteczną dla wybranego dziecka. Gotową paczkę z dołączonym sercem będzie można złożyć przed ołtarzem Matki Bożej w specjalnym koszu. Ważne jest, aby dołączyć zabrane ze sobą serce. Liczymy i mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych nasi parafianie otworzą swoje serca, a ten gest otwartości przyczyni się do sprawienia radości na święta dla podopiecznych z domu Sióstr Serafitek.