Bierzmowanie wychowanków SOSW w Kłecku

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. bp. Radosława Orchowicza, który podczas Mszy Świętej o godz. 10:30, udzielił sakramentu bierzmowania wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kłecku. Wraz z bp. Radosławem przy ołtarzu stanęli ks. kan. Mirosław Kędzierski, ks. Krzysztof Woźniak – proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Gnieźnie, ks. prałat Paweł Gronowski – proboszcz parafii NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie oraz ks. Remigiusz Malewicz.

Świadkami tego wydarzenia byli najbliżsi, pracownicy szkoły, koleżanki i koledzy ze szklonych ławek, zaproszeni goście. Po zakończonej Eucharystii bierzmowani otrzymali świadectwa bierzmowania, a Pani Dyrektor wręczyła uczniom pamiątki: „Krzyż bierzmowania”, ofiarowane przez pracowników szkoły.