Biblia nie jest nam obca…

davPo raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego. W tym roku X edycja konkursu, której temat brzmi „Miłosierni jak Ojciec” przynosi dobre owoce dla uczniów naszego gimnazjum. Okazuje się, że jest młodzież pogłębia też swoją biblijną wiedzę…

Od września uczniowie zgłębiają treści zawarte w Piśmie Świętym. Konkurs ma kilka etapów. Na etapie szkolnym z uczniów gimnazjum ks. Damian wyłonił  dwójkę najlepszych – Justynę Kasprzyk z klasy III i Klaudiusza Zdrojewskiego z klasy II. Oni reprezentowali kłeckie gimnazjum w Gnieźnie dnia 27 października na etapie rejonowym. Poznaliśmy wyniki już tego etapu i okazało się, że uczeń Klaudiusz Zdrojewski pochodzący z Bojanic znalazł się w pierwszej 15 z pośród 800 uczestników z diecezji gnieźnieńskiej. A zatem Klaudiuszowi życzymy powodzenia i pokonania ostatnich 14 uczestników!

Leave a Reply