Beatyfikacja już za tydzień….

„Mów zawsze życzliwie o drugich – nie mów źle o bliźnich. Napraw krzywdę wyrządzoną słowem. Nie czyń rozdźwięku między ludźmi”.– kard. Stefan Wyszyński

W trzecim dniu nowenny przygotowującej do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej, gościliśmy w naszej parafii ks. infułata prof.dr. hab. Bogdana Czyżewskiego, który na wszystkich dzisiejszych mszach podczas homilii przybliżał nam postać Prymasa Tysiąclecia. Nasz gość sprawował Eucharystię o godzinie 10:00, oraz koncelebrował wraz z ks. Adamem mszę dla młodzieży o godzinie 18:00. W homilii do młodych podkreślił, że najważniejsza jest wiara w Jezusa, której nikt nie powinien się wstydzić.
Na zakończenie młodzież podziękowała ks. Bogdanowi za obecność i wygłoszone do parafian słowo.