Andrzejki KDM-u

Była zabawa…

Koniec listopada, to ostatnie dni roku liturgicznego, czas zabaw andrzejkowych przed okresem oczekiwania na narodziny Jezusa. Młodzi zrzeszeni w duszpasterstwie kierują się zasadą, aby wnosić radość w swoje otoczenie. Młodość to właśnie czas radości i zabawy, która powinna być widoczna dla wszystkich. Taką właśnie radością dzieliła się młodzież z Kłeckiego Duszpasterstwa Młodzieży, podczas wspólnej zabawy andrzejkowej, która odbyła się w sobotni wieczór. Była wspólna modlitwa, zabawa oraz biesiada dająca możliwość rozmowy z drugim człowiekiem. Zabawa była uwieńczeniem roku pracy, formą podziękowania za wspólnie spędzony czas.

Za tydzień zaczyna się kolejny rok liturgiczny, czas kolejnych wyzwań i nowych doświadczeń. Młodym życzymy wytrwałości we wspólnym dążeniu do celu.

Za zdjęcia dziękujemy członkom duszpasterstwa.