Adoracja i Msza Święta młodzieżowa KDM

 

Panie, który jesteś: wczoraj, dziś i na wieki, Ten sam, gromadzisz nas mocą łaski wiary na adoracji. Chcemy dobrze wykorzystać ten czas, aby bardziej Ciebie poznać i aby poznawać i zmieniać siebie na Twój obraz i podobieństwo.

Piątek, to dzień spotkań Kłeckiego Duszpasterstwa Młodzieży. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbyło się w minionym tygodniu. W dniu wczorajszym, było pierwsze spotkanie formacyjne. Ksiądz Adam zaprosił wszystkich do kościoła, gdzie został wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie. Była też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Po zakończonej adoracji została odprawiona Msza Święta, na której swoim świadectwem wiary podzielił się ksiądz Krzysztof.
Po wspólnej modlitwie wszyscy udali się na luźne spotkanie na plebanię, gdzie w myśl zasady: coś dla ciała, coś dla ducha, pojawiła się herbata i pizza.

Kolejne spotkanie duszpasterstwa w piątek 11 września.