A może by tak spróbować…?

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE IDZIESZ NA EDK…
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE IDZIESZ NA NOCNĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ…

Ekstremalna Droga Krzyżowa, to duchowe wydarzenie, czas poświęcony na modlitwę, moment, w którym można sobie wszystko przemyśleć i zmienić. To czas zawierzenia się Bogu. Jest odpowiedzią na problemy jakie dotykają człowieka. Czas przekraczania granic, swoich słabości, uwierzenia w to, że jest się coś w stanie zmienić w swoim życiu.

 

31 marca 2023 roku, po Mszy Świętej o godz. 19:30, z kościoła pw. bł. Michała Kozala w Wągrowcu wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa i Nocna Droga Krzyżowa. Dla wszystkich chętnych organizatorzy przygotowali kilka tras. Jedna z nich prowadzi z Wągrowca do Kłecka, a jej długość to około 33 km. Może jest ktoś chętny w naszej parafii, kto chciałby podjąć to ekstremalnie trudne wyzwanie.

Poniżej przedstawiamy trasę do Kłecka wraz z linkiem do zapisów i trasę. Zapisać się można, wchodząc na link lub zeskanować kod QR z plakatu. Szczegółowe informacje dotyczące pozostałych tras można znaleźć na stronie kozalwagrowiec.pl.

Na wzór EDK – Nocna Droga Krzyżowa do Kłecka (33,5 km)

https://www.traseo.pl/trasa/nocna-droga-krzyzowa-do-klecka

Zapisy na Nocną Drogę Krzyżową do Kłecka przez formularz:

https://forms.gle/hLRRcXxdn9qR27bX9