Nasze „Promyki Dobra” [zdjęcia]

Obraz 435

„PROMYKI DOBRA”- kto to taki? To nasze kochane dzieciaki, które przez rok cały do świetlicy im. Edmunda Bojanowskiego przybywały i przez to dom sióstr odwiedzały. Na koniec gdy już życie Jego poznały w szlaki pielgrzymie za nim podążały….

18 czerwca 2016r podsumowały wszystko, co o Nim wiedziały i same serdecznie dobrym człowiekiem Edmunda nazwały. Dzięki darczyńcom cichym i ukrytym w ślad za Nim po wielkopolskiej ziemi ruszyły i grób jego odwiedziły. Tam szczególnie w swej modlitwie o dobrych ludziach z Kłecka mu mówiły. Błogosławiony Edmund chciał zostać księdzem zdrowie nie pozwoliło, my Księży mamy i za to ich kochany,  że cały rok o nas pamiętają i troską swoją otaczają. Caritas zbiórki przeprowadza i o nas pamięta nie tylko od święta. Co dzień nic nam nie brakuje, bo i drożdżówka na podwieczorek się znajduje, dzięki piekarni państwa Kamińskich.

Rok mojej pracy minął i serce rośnie, bo dzieci co dzień było i dobro Edmundowe się szerzyło. Domy serca i bramy otwarte, ale nie koniec Aniołów wsparcie, lekcje jeszcze były, a to przecież Pani Bogusi działka.

Dziękować jest komu i dobrze bo dobro powraca, a śpiewane jeszcze szybciej echo niesie…

  DZIĘKUJEMY  PIĘKNIE I SERDECZNIE NIECHAJ BÓG NAGRODZI W NIEBIE WIECZNIE. 

Z  modlitwą „PROMYKI DOBRA” z s. Dorotą sł. M. 

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Leave a Reply