Kapłani

Patroni parafii

DEON.pl / Religia / Serwis papieski / Aktualności

...

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

2090

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.09.2014

1. We wtorek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie LSO. Spotkanie poprzedza wspólna Eucharystia.
  2. Od środy, rozpoczynamy miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową. Różaniec święty:
    - dla dzieci codziennie od poniedziałku do piątku o 16:3o,
    - dla dorosłych od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:3o.
  3. W środę, wymiana tajemnic różańcowych, a w czwartek różaniec w intencji powołań.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi:

GIMNAZJUM - CZWARTEK - godz. 16.oo

SZKOŁA PODSTAWOWA - PIĄTEK - godz. 16,oo

5. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego sakramentu o g. 17,oo i modlitwę w intencji powołań.
  6. W piątek, w godzinach porannych odwiedzimy chorych i starszych parafian.
  7. W piątek serdecznie zapraszamy na spotkanie duszpasterstwo młodzieżowe. W tym tygodniu wyjątkowo spotkanie w kaplicy s. Służebniczek o godz. 19.oo (Spowiedź i Msza św.).
  8. W przyszłą niedzielę, przed kościołem zbiórka do puszek na obiady szkolne dla dzieci z naszej parafii.
  9. W przyszłą niedzielę Duszpasterstwo Młodzieżowe będzie chciało rozprowadzać po Mszach św. dziesiątek różańca jako cegiełki. Warto wesprzeć to piękne dzieło, którego podjęli się młodzi w miesiącu poświęconym NMP.
  10. W sobotę kolejne spotkania dla młodzieży ponad gimnazjalnej:

- o godz. 9,oo klasy I

- o godz. 10,oo klasy II

- o godz. 11,oo klasy III

11. Przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu i prosimy o zachowanie ustalonego porządku.
  12. Przypominamy o akcji zbierania makulatury na budowę studni w Sudanie. Kontener na makulaturę stoi przy plebanii.
  13. W zakrystii można się zaopatrzyć w ścienny kalendarz rolniczy w cenie 4 zł oraz książkowy w cenie 20 zł.
  14. W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”: Relacja z pielgrzymki Ojca Świętego do Albanii; wywiad z księdzem, który uczestniczył w powstaniu warszawskim; świadectwa o tym, jak wielką rolę odegrał Jan Paweł II w życiu poszczególnych osób i wiele innych ciekawych artykułów.
  15. Życzymy miłej niedzieli i błogosławieństwa na nowy tydzień – serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową.

Szczęść Boże – duszpasterze

PARAFIA RZYMSKO – KATOLICKA

p. w. ŚW. JERZEGO I ŚW. JADWIGI

62 –270 KŁECKO ul. KOŚCIELNA 1

tel. (61) 427 00 23

BP KEP
DEON.pl / Religia / Kościół
  • W Watykanie rozpocznie się jutro nadzwyczajny szczyt poświęcony sytuacji na Bliskim Wschodzie. W spotkaniu, w którym będzie uczestniczył Papież Franciszek, wezmą udział nuncjusze pracujący w tym zapalnym regionie oraz przedstawiciele Kurii Rzymskiej.