Ogłoszenia Parafialne

 1. Dziś, po Mszy o godz. 11,3o przyjmować będziemy zapisy do grona ministrantów.
 2. W czwartek, od godz. 17,oo adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. Siostra Janina, Przełożona w naszym Domu Sióstr Służebniczek, została posłana na nową placówkę do Szamotuł. W środę, na Mszy o godz. 18,oo, podziękujemy Siostrze za jej prace w Kłecku.
 4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na pomoc rodzinie w Aleppo. Program „Rodzina rodzinie”, w którym uczestniczymy obejmuje pomocą konkretną rodzinę przez jeden, cały rok. Od stycznia pomagamy kolejnej rodzinie.
 5. We wrześniu, parafia organizuje pielgrzymkę na południe Włoch. W programie Rzym i Msza przy grobie św. Jana Pawła II, Sanktuarium św. Rity w Casci, Monte Casino, Neapol i grób Ojca Dolindo, Wyspa Capri, Pompeje, Pietrelcina i San Giovanii Rotondo – miejsca związane ze św. Ojcem Pio. Oprócz tego Bari – sanktuarium Św. Mikołaja, Monte Sant Angelo z Górą Gargano, Lanciano – miejsce cudu Eucharystycznego i Manopello z chustą Św. Weroniki, Loreto oraz San Marino. Termin: 11-22.09.2019. Koszt 2820 zł /os. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy i pierwsza wpłata – 500 zł, w Kancelarii.
 6. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”, a w nim miedzy innymi, o wizycie papieża Franciszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, rozmowa z bp K. Wętkowskim o Prymasie Wyszyńskim, o Prymasie Glempie i jego postawie w trudnych czasach stanu wojennego, o ludziach zatrudnionych w Państwie Watykańskim i wiele innych ciekawych artykułów – zachęcamy do lektury.
 7. ZAPOWIEDZI:
 • Dawid Wasielewski cywilnie związany, zam. w parafii tutejszej
  Magdalena Wasielewska cywilnie związana, zam. w par. tutejszej 1

 

 1. Życzymy miłej niedzieli i błogosławieństwa na nowy tydzień.

 

Szczęść Boże – duszpasterze