VII Noc Świętych w Gnieźnie

plakat_noc_sw1Zapraszamy do udziału w „Nocy Świętych”, dnia 31 października 2011r., która rozpocznie się w Kościele Garnizonowym w Gnieźnie o godz. 20:00.
„Noc Świętych” to promocja nadziei i zadumy nad świętością, zamiast ciemności pełnej strachu. Ta inicjatywa ma na celu  wprowadzenie w atmosferę  Uroczystości  Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego oraz ukazanie sensu i piękna powołania do świętości każdego człowieka.  Patronem tegorocznej „Nocy Świętych” będzie św. Franciszek z Asyżu.

Plan spotkania:o godz. 20.00 Rozpoczęcie w kościele Garnizonowym
Procesyjne wejście z relikwiami świętych oraz z „Ikoną” świętego Patrona (podczas wejścia Litania do Wszystkich Świętych)
Powitanie zgromadzonych przez ks. Kapelana
Prezentacja multimedialna o św. Franciszku z Asyżu